Подача рекламных объявлений в рекламные печатные издания, газеты , журналы. Текстовые объявления и блочная реклама.
Главная
Реклама в прессе

Газеты и журналы

Реклама на ТВ

Самолеты и аэропорты

Продвижение сайтов

Продвижение статьями

Контекстная реклама

Дизайн-услуги
Услуги веб-мастера
Вопрос-Ответ
Контакты

Менеджеры по рекламе:


Консультация по телефону:

+7(958) 756-82-71

_______________________

_______________________

Электронная почта:

kira@mediagroup.com.ua
mediagroup.office@gmail.com
office@mediagroup.com.ua

_______________________

Для СМИ:

office@mediagroup.com.ua


_______________________
Реклама и PR в печатных и Интернет-СМИ Украины и России
Волынская область Львовская область Ровенская область Закарпатская область Ивано-Франковская область Тернопольская область Черновецкая область Хмельницкая область Житомирская область Киевская область Винницкая область Черкасская область Черниговская область Сумская область Полтавская область Кировоградская область Харьковская область Луганская область Донецкая область Днепропетровкая область Запорожская область Одесская область Николаевская область Херсонская область АР Крым Севастополь

Статьи

Розробка сайтів Івано-франківськ для компанії

Сайт компанії - інтернет ресурс, який представляє відвідувачам всю необхідну інформацію про діяльність фірми. Він сприяє її просуванню, будучи ефективним рекламним носієм. І повинен бути зручним механізмом для здійснення різних бізнес-процесів.

Створення сайту компанії - процес, спрямований на вирішення конкретних завдань. Тому ретельне планування на старті дає найкращі результати.

Планування веб сайту компанії

Планування - перший і найважливіший етап створення будь-якого сайту. Від нього залежить успішність всіх наступних дій. Саме тут визначаються основні цілі і завдання, формується технічне завдання на створення сайту. При цьому враховуються всі ваші побажання і рекомендації наших фахівців. Розробка сайтів Івано-Франківськ розпочинається з планування веб-проекту, його бюджету та рівня програмування і дизайну.

Створення дизайну для веб сайту компанії

Веб дизайн - не тільки наша щоденна робота, а й саме серйозне захоплення!

Своєю відмінною особливістю вважаємо застосування при створенні дизайну найцікавіших цифрових технологій. А також креативні оригінальні ідеї. В результаті ви отримуєте сучасний і красивий ресурс, який вигідно виділяється на тлі веб сайтів конкурентів.

Ми пропонуємо не просто створити сайт компанії, а зробити його особливим. Вас запам'ятають! І це - істотна перевага.

Підключення системи управління сайтом (CMS)

Веб студія в Франківську здійснює розробку інтернерт проектів на основі системи управління сайтом (CMS)

Наша CMS відповідає самим останнім вимогам і значно полегшує адміністрування веб сайту. Її освоєння легко дається навіть користувачеві з найскромнішими навичками роботи з ПК. Адже більшості компаній не має сенсу наймати окремого спеціаліста для створення сайту Івано-Франківськ і його подальшого удосконалення в Інтернеті.

Ми навчимо працювати з нею і будемо відповідати на всі запитання, які з'являться в процесі її вивчення.

Просування веб сайту компанії

Поки веб сайт не відомий цільової аудиторії, він, по суті, марний. Після завершення створення ми рекомендуємо провести комплекс робіт, спрямованих на просування сайту в Інтернет. Це дозволить залучити потенційних клієнтів, а значить буде сприяти збільшенню прибутку компанії.

Дата публикации: 29.10.15Статьи

 
www.megastock.ru  Mediagroup 2007-2022. Все права защищены
Разработка и поддержка